Institut veřejnoprávních a profesních studií

STUDIUM MBA, MSc, BBA, BSc, DBA

Přihlášení do webové aplikace e-learningu (změna studijního systému)

  

 E-learning - přihlášení 

 (přihlášení do nové studijní aplikace)

PROVOZNÍ INFORMACE - provoz kanceláře a školy je po dobu lockdownu přerušen. Informace o obnovení provozu bude zveřejněna zde. Tutoři studijních programů mohou nadále poskytovat podporu dle svých individuálních možností.


 

 

Nový studijní systém ŠKOLA ON-LINE nahradil stávající I-školu

Vážení studenti,
vzhledem k fúzi poskytovatele studijního systému I-škola, došlo v průběhu měsíce září 2020 k ukončení stávajícího studijního systému a k přechodu na nový, modernější systém ŠKOLA ON-LINE. Na počátku nového semestru (5.říjen 2020) byl pro Vás zprovozněn nový studijní systém. V těchto dnech jsou rozesílány emily s novými přístupovými právy.  O průběhu rozesílání Vás budeme průběžně informovat  e-mailem,  na WWW a na Facebooku. 
Omlouváme se za komplikace. Změna byla záměrně implementována do období prázdnin a věříme, že nové možnosti a moderní prostředí Vám vynahradí dočasný diskomfort v užívání studijního systému.
Veškeré dotazy směřujte PO NABĚHNUTÍ nového systému ŠKOLA ON-LINE na své tutory a nebo přímo na kancelář školy, kde bude připravena podpora pro nový studijní systém.

Kancelář i tutoři zahájili svoji činnost taktéž k datu počátku semestru, tedy 5. říjnu 2020

 

 


 

Pozn. : Obecné informace k přihlášení

Přístupová práva pro studenty:

Přístup do e-learningového prostředí školy je umožněn studentům po podpisu smlouvy a splnění smluvních podmínek. Přidělený tutor zašle studentům přihlašovací jméno a heslo. Student vyplní svůj profil a v přehledném studijním systému najde studijní texty, metodické pomůcky a vzory pro zpracování semestrálních prací, esejí a online testy z jednotlivých předmětů. Taktéž v adresářové struktuře jednotlivých předmětů najde odkazy na rozšiřující literaturu, videa, záznamy z webinářů, interaktivní didaktické pomůcky apod. Zadání semestrálních prací a testů lze najít v menu úkoly. Přístup do výukových předmětů je studentům umožněn po jednotlivých blocích v daném semestru. Individuálně lze domluvit s přiděleným tutorem zpřístupnění např. diplomového semináře v předstihu pro průběžnou přípravu diplomové práce apod.

Přístupová práva pro lektory, autory a mentory:

Jsou zpravidla externími zaměstnanci školy. Přístupová práva získávají pro oblast předmětu, který přednáší nebo k němuž zpracovávají výukové texty. přístupová práva přiděluje sekretariát školy na základě smlouvy a se souhlasem obchodního ředitele. 

Přístupová práva pro tutory a zaměstnance školy: 

Tutor je zpravidla pracovníkem školy s širšími pravomocemi. Z tohoto titulu má přístupová práva nastavena prakticky okamžitě po podpisu smlouvy a doplňujících dokumentů o ochraně duševního vlastnictví. Přístupová práva zaměstnanců spravuje sekretariát. 

Přístupová práva pro STUDIUM NA ZKOUŠKU

Přístupová práva do vzorového předmětu a výukového systému školy lze získat po vyplnění přihlášky a zaškrtnutí volby "Studium na zkoušku". Přístupové údaje vám budou mentorem zaslána na e-mail uvedený v přihlášce.

 

---------------------------------------------------------------  jen pro vnitřní potřebu:

Pro přístup do studentské sekce a e-learningového modulu se můžete přihlásit jako správce, mentor nebo ředitel. Pro tento druh přihlášení si vyžádejte přístupová práva na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Konzultační centra

Praha

Brno

Ostrava

Bratislava

 

Získejte stipendium

Pokud bude zaměření Vašeho studijního programu v souladu s našimi výzkumnými granty a nebo rozvojovými programy školy, na nichž se budete podílet, můžete zažádat o stipendium až do výše 30.000,- Kč.

Celý článek

 

Zavolejte nám

(+420) 736 735 097
(+420) 777 000 986
sekretariat@vpinstitut.cz

 

Přihlaste se