fbpx

Institut veřejnoprávních a profesních studií

STUDIUM MBA, MSc, BBA, BSc, DBA

Otestujte se

Rádi byste zjistili jaké jsou Vaše znalosti v oblasti managementu nebo jak máte vysoký inteligenční kvocient? Nabízíme Vám možnost otestovat se zcela zdarma.

VP Institut je nevládní vzdělávací a výzkumnou institucí se zaměřením na distanční formy manažerského studia a profesních vzdělávacích programů. Chceme být partnerem každému, kdo projeví zájem o svůj osobní rozvoj a vzdělávání, a proto Vám přinášíme možnost otestovat svoje schopnosti a dovednosti zcela zdarma. Chceme být měně mentory a více průvodci na cestě Vašeho celoživotního vzdělávání a individuálního rozvoje. Zde máte možnost otestovat si vaši vrozenou inteligenci či managerské znalosti.

Test manažerských znalostí

Tento test je základním průřezem z oblasti managementu, marketingu, ekonomie a obchodu. Jeho vyplnění Vám zabere jen několik minut a výsledky Vám zašleme na e-mail.

Spustit test

 

IQ test

IQ testy (testy inteligence) jsou standardizované testy, kterými se měří inteligenční kvocient jedince. Tento IQ test se skládá z 30 obrázkových otázek. Měří vrozenou inteligenci a výsledek není příliš ovlivněn schopnostmi a dovednostmi, které si jedinec osvojí vzděláním a výchovou. Je proto vhodný pro dospělé i děti od 10 let.

Pro absolvování testu zadejte níže svůj e-mail a klikněte na tlačítko "Spustit IQ test".

 

Konzultační centra

Praha

Brno

Ostrava

Bratislava

 

Získejte stipendium

Pokud bude zaměření Vašeho studijního programu v souladu s našimi výzkumnými granty a nebo rozvojovými programy školy, na nichž se budete podílet, můžete zažádat o stipendium až do výše 30.000,- Kč.

Celý článek

 

Zavolejte nám

(+420) 736 735 097
(+420) 777 000 986
sekretariat@vpinstitut.cz

 

Přihlaste se