fbpx

Institut veřejnoprávních a profesních studií

STUDIUM MBA, MSc, BBA, BSc, DBA

Přihlášení do webové aplikace e-learningu 

  E-learning - přihlášení do CLASSROOM a studentského INTRANETU

K přihlášení potřebujete nové heslo a školní email ve formátu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  

         Přihlášení do nového studijního systému a intranetu

 

AKTUALITY

 

Přechod na studijní sytém GOOGLE CLASROOM (UČEBNA GOOGLE)

Vážení studenti,

 
   K 1. březnu 2022 došlo k ukončení stávajícího výukového systému Školy OnLine a přechodu na otevřený systém WORKSPACE EDUCATION a GOOGLE CLASSROOM. Nový systém bude  nabíhat pro jednotlivé studenty postupně v průběhu měsíce března. Všichni studenti obdrží nové přihlašovací údaje do emailu, uvedeného v přihlášce, včetně návodu na přihlášení. Věříme, že  nový systém bude svoji otevřeností lépe vyhovovat specifickým potřebám e-learningu a úspěšně zakončí toto Covidovvé období. Současně budete informováni o mnoha dalších změnách ve  studiu k 1.3. 2022  Infromace obdržíte na sekretariatu VPI:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
 
   OZNÁMENÍ o čase konání obhajoby diplomových prací
 
   Dálková obhajoba diplomových prací proběhne v termínech 4. prosince 2021 od 11:00 hod. do neděle 5. prosince 11:00 hod. Náhradní/ další termín pak bude vyhlášen do konce roku 2021.       Předpokládá se termín v první polovině ledna 2021. Podrobnější informace najdou studenti ve studijním systému Školy online a zúčastnění studenti na svém kontaktním e-mailu.

 

  Výzva k předložení diplomových prací
 
    Vzhledem k Covidové situaci v ČR se ruší plánované presenční obhajoby diplomových prací v prostorách VPI Praha. Obhajoby proběhnou dálkově v náhradním termínu. Žádáme uchazeče o       obhajobu, aby zaslali elektronické verze svých diplomových prací emailem na adresu sekretariátu nejpozději do konce listopadu 2021. Nový termín obhajob bude znám do 15. listopadu a zveřejněn ve studijním systému a zde. Děkujeme za pochopení. Kancelář VPI

 

Nový studijní systém ŠKOLA ON-LINE nahradil stávající I-školu

Vážení studenti,
vzhledem k fúzi poskytovatele studijního systému I-škola, došlo v průběhu měsíce září 2020 k ukončení stávajícího studijního systému a k přechodu na nový, modernější systém ŠKOLA ON-LINE. Na počátku nového semestru (5.říjen 2020) byl pro Vás zprovozněn nový studijní systém. V těchto dnech jsou rozesílány emily s novými přístupovými právy.  O průběhu rozesílání Vás budeme průběžně informovat  e-mailem,  na WWW a na Facebooku. 
Omlouváme se za komplikace. Změna byla záměrně implementována do období prázdnin a věříme, že nové možnosti a moderní prostředí Vám vynahradí dočasný diskomfort v užívání studijního systému.
Veškeré dotazy směřujte PO NABĚHNUTÍ nového systému ŠKOLA ON-LINE na své tutory a nebo přímo na kancelář školy, kde bude připravena podpora pro nový studijní systém.

Kancelář i tutoři zahájili svoji činnost taktéž k datu počátku semestru, tedy 5. říjnu 2020

 

 


 

Pozn. : Obecné informace k přihlášení

Přístupová práva pro studenty:

Přístup do e-learningového prostředí školy je umožněn studentům po podpisu smlouvy a splnění smluvních podmínek. Přidělený tutor zašle studentům přihlašovací jméno a heslo. Student vyplní svůj profil a v přehledném studijním systému najde studijní texty, metodické pomůcky a vzory pro zpracování semestrálních prací, esejí a online testy z jednotlivých předmětů. Taktéž v adresářové struktuře jednotlivých předmětů najde odkazy na rozšiřující literaturu, videa, záznamy z webinářů, interaktivní didaktické pomůcky apod. Zadání semestrálních prací a testů lze najít v menu úkoly. Přístup do výukových předmětů je studentům umožněn po jednotlivých blocích v daném semestru. Individuálně lze domluvit s přiděleným tutorem zpřístupnění např. diplomového semináře v předstihu pro průběžnou přípravu diplomové práce apod.

Přístupová práva pro lektory, autory a mentory:

Jsou zpravidla externími zaměstnanci školy. Přístupová práva získávají pro oblast předmětu, který přednáší nebo k němuž zpracovávají výukové texty. přístupová práva přiděluje sekretariát školy na základě smlouvy a se souhlasem obchodního ředitele. 

Přístupová práva pro tutory a zaměstnance školy: 

Tutor je zpravidla pracovníkem školy s širšími pravomocemi. Z tohoto titulu má přístupová práva nastavena prakticky okamžitě po podpisu smlouvy a doplňujících dokumentů o ochraně duševního vlastnictví. Přístupová práva zaměstnanců spravuje sekretariát. 

Přístupová práva pro STUDIUM NA ZKOUŠKU

Přístupová práva do vzorového předmětu a výukového systému školy lze získat po vyplnění přihlášky a zaškrtnutí volby "Studium na zkoušku". Přístupové údaje vám budou mentorem zaslána na e-mail uvedený v přihlášce.

 

---------------------------------------------------------------  jen pro vnitřní potřebu:

Pro přístup do studentské sekce a e-learningového modulu se můžete přihlásit jako správce, mentor nebo ředitel. Pro tento druh přihlášení si vyžádejte přístupová práva na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Konzultační centra

Praha

Brno

Ostrava

Bratislava

 

Získejte stipendium

Pokud bude zaměření Vašeho studijního programu v souladu s našimi výzkumnými granty a nebo rozvojovými programy školy, na nichž se budete podílet, můžete zažádat o stipendium až do výše 30.000,- Kč.

Celý článek

 

Zavolejte nám

(+420) 736 735 097
(+420) 777 000 986
sekretariat@vpinstitut.cz

 

Přihlaste se