fbpx

Institut veřejnoprávních a profesních studií

STUDIUM MBA, MSc, BBA, BSc, DBA

Institut veřejnoprávních a profesních studií

je nevládní vzdělávací a výzkumnou institucí se zaměřením na distanční formy manažerského studia a profesních vzdělávacích programů. Vzdělávací systém je založen na moderních postupech andragogiky a špičkových IT technologiích s podporou on-line studia. Díky tomu může být studium internacionalizováno a studovat lze prakticky z jakéhokoliv místa na světě s dosahem internetu.

Institut nabízí jak konzervativní manažerské vzdělání typu BBA, MBA a DBA tak i otevřená studia  BSc a MSc, vycházející z individuálních potřeb studenta. Výhodou tohoto studia je možnost volby studijních předmětů dle osobních kariérních cílů a individuálních schopností. Cílem je maximálně podpořit osobní rozvoj a eliminovat slabé stránky, bránící studentům v kariérním růstu. Z tohoto důvodu je také nedílnou součástí studia kariérní poradenství a zdarma i účast v testovacím programu, zaměřeném na odhalení slabých a silných stránek osobnosti a hrozbách i příležitostech dalšího kariérního růstu. 

Jaký je náš strategický cíl?

Nahradit formální "školní" vzdělání procesem individuálního celoživotního učení, soustavného zdokonalování a rozvíjení vlastní osobnosti.

Jaká je naše politika kvality?

Nastartovat proces řízení kvality motivovaný veřejnou smlouvou s našimi klienty a jejich zaměstnavateli.

Co vnímáme jako svoji společenskou zodpovědnost?

Přispět ke změně společenského přístupu od direktivního mentoringu ke komplexnímu rozvoji osobnosti.

Jak toho chceme dosáhnout?

Domníváme se, že celoživotní učení a rozvoj osobnosti může být pouze dobrovolný proces, který nelze nahradit sebelepším vzdělávacím systémem.

Proto chceme být partnerem každému, kdo projeví zájem o svůj osobní rozvoj a vzdělávání. Chceme být měně mentory a více průvodci na cestě  Vašeho celoživotního vzdělávání a individuálního rozvoje.  Naší filosofií  a chápáním moderní andragogiky není prostý mentoring, ale nalézání individuálních schopností každého jedince a jejich smysluplné rozvíjení v kontextu osobních cílů a profesního i osobního života. 

 

Organizační schéma institutu

 Organizační schéma studia MBA a MSc

Konzultační centra

Praha

Brno

Ostrava

Bratislava

 

Získejte stipendium

Pokud bude zaměření Vašeho studijního programu v souladu s našimi výzkumnými granty a nebo rozvojovými programy školy, na nichž se budete podílet, můžete zažádat o stipendium až do výše 30.000,- Kč.

Celý článek

 

Zavolejte nám

(+420) 736 735 097
(+420) 777 000 986
sekretariat@vpinstitut.cz

 

Přihlaste se