fbpx

Institut veřejnoprávních a profesních studií

STUDIUM MBA, MSc, BBA, BSc, DBA

Personální osobnostní testy

Každý student na počátku studia II. semestru dostane příležitost ZDARMA absolvovat speciální personální osobnostní testy, které mu následně pomohou analyzovat své cíle, slabé i silné stránky, hrozby i příležitosti. Na základě toho pak může přizpůsobit volbu charakteru studia a přizpůsobit v II. semestru zvolené soft skills svým cílům, osobnostním schopnostem a dispozicím.

Koncept programu

Cílem tohoto programu je pomoci studentům nastartovat jejich osobní a kariérní rozvoj. Celý program je založen na kombinaci osobnostních a kariérních testů v kombinaci s interaktivními webináři. První dva webináře reagují na předchozí testování. Jejich cílem je interpretovat výsledky daných testů ve vztahu k manažerské roli a osobnímu a kariérnímu rozvoji. Závěrečný webinář je zaměřen na koučink a jeho využití v praxi. Všemi webináři studenty provádí zkušené konzultantky a lektorky.

Kariérní diagnostika

Multifaktorový osobnostní profil - základní dotazník zaměřený na osobnost dotazovaného s širokým využitím napříč všemi oblastmi personalistiky a práce s lidskými zdroji.

Kariérový kompas - sleduje pracovní motivaci a je určen pro diagnostiku výkonných pracovníků a pracovníků na nižších a středních manažerských pozicích.

Dotazník zvládání zátěže - stresu - zaměřen na schopnosti zvládat zátěžové a stresující situace a je určen zejména pro diagnostiku pracovníků na exponovaných pozicích a pozicích kladoucích vysoké nároky na stresovou odolnost.

Manažerský styl QUICK - sleduje míru preference různých manažerských stylů a jejich kombinací a je určen zejména pro diagnostiku pracovníků působících v roli manažera, vedoucího týmu nebo projektového manažera.

Interaktivní webinář 1

Interpretace diagnostiky ve vztahu k manažerské roli - jak pracovat s dotazníky, jak pracovat s výstupem, jak se propojit se svým kariérním cílem v oblasti manažerského působení. Tento webinář vede senior konzultantka, specialistka na psychometrii a psychodiagnostiku Mgr. Barbora Daňková.

360° zpětná vazba

Proces 360° zpětné vazby - tvorba dotazníků (intuitivní systém, rychlá příprava, jednoduché vyplnění, srozumitelné výstupy), výběr hodnocených a hodnotitelů, rozeslání pozvánek, hodnocení účastníky, výstupní zprávy a něco navíc ... tým zkušených konzultantů a koučů. Individuální a týmové výstupy přináší inspiraci pro Váš rozvoj. 

Interaktivní webinář 2

Interpretace 360° ve vztahu k osobnímu rozvoji. Webinář vede odborná konzultantka, lektorka a psycholožka Mgr. Eliška Remešová.

Interaktivní webinář 3

Koučink a jeho přínos pro osobní rozvoj - seznámení s koučinkem, co je to koučink a k čemu je koučování, koučink x terapie x facilitace a využití koučování pro praxi. Webinář vede manažerka rozvoje, senior konzultantka, lektorka a koučka Mgr. Libuše Máchová.

Konzultační centra

Praha

Brno

Ostrava

Bratislava

 

Získejte stipendium

Pokud bude zaměření Vašeho studijního programu v souladu s našimi výzkumnými granty a nebo rozvojovými programy školy, na nichž se budete podílet, můžete zažádat o stipendium až do výše 30.000,- Kč.

Celý článek

 

Zavolejte nám

(+420) 736 735 097
(+420) 777 000 986
sekretariat@vpinstitut.cz

 

Přihlaste se