fbpx

Institut veřejnoprávních a profesních studií

STUDIUM MBA, MSc, BBA, BSc, DBA

Výhody studia MBA, MSc, BBA, BSc, DBA

Studium profesních programů se vyplatí

Studium profesních programů se vyplatí 

Studium profesních studijních programů je investicí do vašeho profesního i osobního života. Přes 90 % absolventů potvrzuje, že se jim tato investice vyplatila, a to ve formě zlepšení pracovního uplatnění nebo posunu na vyšší pozici ve firmě. Třem čtvrtinám absolventů se dokonce jejich celá investice vrátila do 2 let. Výhody studia MBA dobře popisuje reportáž České televize v rámci pořadu Ekonomika + s názvem Vyplatí se studovat MBA?

Sestavte si své studium

Sestavte si své studium 

Studium všech programů, především pak programů BSc a MSc, je od počátku koncipováno jako zcela otevřené studium na principu zahraničních škol typu Open University s mnoha prvky individuálního studia. Pro tento studijní program je charakteristická velká volnost při výběru studijních předmětů, která je zaměřena na osobní rozvoj a individuální formy vzdělávání.

Objevte své silné stránky

Objevte své silné stránky 

Škola poskytuje zdarma profesionální modul psychologických testů a individuální péči personalisty a psychologa pro stanovení osobních i pracovních cílů a rozvoj kariérního růstu. Každý student na počátku studia dostane příležitost zdarma absolvovat speciální personální osobnostní testy, které mu následně pomohou analyzovat své cíle, slabé i silné stránky, hrozby i příležitosti. Na základě toho pak může přizpůsobit volbu charakteru studia a přizpůsobit zvolené soft skils svým cílům, osobnostním schopnostem a dispozicím.

Zaměřte studium na svůj osobní rozvoj

Zaměřte studium na svůj osobní rozvoj 

Od druhého semestru lze do výukových modulů přidat koučink jako metodu rozvoje osobních schopností a eliminaci slabých stránek. Koučink se zaměřuje na plnění osobních a kariérních cílů, které studenta přivedly ke studiu daného programu. Zejména se jedná o odstranění překážek osobního růstu a posílení znalosti technik osobního rozvoje absolvováním tréningu soft skills. Samozřejmě lze volit i další výukové moduly v závislosti na individuálních potřebách studenta. Více informací o průběhu studia naleznete v sekci studium.

Najdeme finanční model pro každého z vás

Ušetřete DPH 

Pro studenty nabízíme zajímavé ceny, které se již nenavyšují o DPH. Tím lze docílit úspory až 17 % z obvyklé ceny studia. Ceny uvedené v našem ceníku jsou konečné a již se k ním nepřipočítává DPH. Studium lze nyní hradit i formou pravidelných splátek. Při volbě studijního programu MBA či MSc je výše jedné měsíční splátky již od 3 330,- Kč dle volby splátkového kalendáře.

Získejte profesní stipendium a ušetřete ještě víc

Najdeme finanční model pro každého z vás 

Nabízíme ojedinělou možnost interního studia a systému výhodných stipendií pro všechny, kdo mají zájem a schopnosti se zapojit do výzkumných programů a rozvojových aktivit našeho Institutu. V každém roce vyhlašujeme prioritní rozvojové programy, které jsou otevřené pro všechny studenty s odpovídající praxí a znalostmi. Studenti v případě přijetí do takovéhoto programu jsou zapojeni do rozvojových aktivit a své seminární i diplomové práce zaměřují na prioritní témata školy.

Studujte odkudkoliv

Studujte odkudkoliv 

Dálkové studium MBA, MSc, BBA a BSc lze studovat zcela distančně v profesionálním prostředí e-learningového modulu iSKOLA, využívaného desítkami státních i soukromých škol. Studium probíhá on-line prostřednictvím moderních IT technologií, a proto klade minimální nároky na cestování a časovou flexibilitu studentů. Studovat lze prakticky z jakéhokoliv místa, kde je k dispozici alespoň místně internet. Presenční část studia lze teoreticky omezit jen na obhajobu závěrečné práce.

INFOGRAFIKA: Proč studovat na VP INSTITUTU.

 Naši infografiku si můžete prohlédnout i na webu ceskeinfografiky.cz.

Konzultační centra

Praha

Brno

Ostrava

Bratislava

 

Získejte stipendium

Pokud bude zaměření Vašeho studijního programu v souladu s našimi výzkumnými granty a nebo rozvojovými programy školy, na nichž se budete podílet, můžete zažádat o stipendium až do výše 30.000,- Kč.

Celý článek

 

Zavolejte nám

(+420) 736 735 097
(+420) 777 000 986
sekretariat@vpinstitut.cz

 

Přihlaste se